O Firmie

Kilka słów o nas

page2-img1

Firma GP Budowa i Remont prowadzi działalność od 10 lat.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie budowy domów do stanu surowego, deweloperskiego lub „pod klucz”. Zajmujemy się adaptacją wnętrz, remontami i wykończeniami mieszkań i budynków istniejących. Specjalizujemy się w profesjonalnych termomodernizacjach. Realizujemy inwestycje w budynkach jedno- i wielorodzinnych jak i obiektach użyteczności publicznej na terenie Żywca, Bielska-Białej, Szczyrku, Węgierskiej Górki, Milówki oraz gmin ościennych. Pomagamy przy doborze odpowiednich materiałów budowlanych i rozwiązań technologicznych. Systematycznie poszerzamy naszą wiedzę oraz zakres wykonywanych prac, aby móc zapewnić naszym Klientom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Przykładamy szczególną wagę do jakości, wysokiego standardu i terminowości wykonania prac. Posiadamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy na miejscu doradzą i pomogą w wyborze odpowiednich rozwiązań dla Państwa wymarzonego domu.

Posiadamy bogate zaplecze techniczne, które pozwala nam podjąć się prawie każdego zlecenia. Dysponujemy wszelkimi potrzebnymi elektronarzędziami. Podczas pracy wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku materiały i technologie skutecznie łącząc tradycyjną sztukę budowlaną z nowinkami technologicznymi.

Na swoim koncie mamy już wielu zadowolonych Klientów.

więcej

Nasze wartości

1

JAKOŚĆ

Wszystkie wykonywane przez nas prace realizowane są z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów budowlanych, co gwarantuje solidny efekt końcowy.

2

UMIEJĘTNOŚĆI

Posiadamy szeroką wiedzę, znajomość rynku budowlanego praz praktykę, ciągle poszerzaną branżowymi szkoleniami.

3

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako wykonawca inwestycji w zakresie budowy domów, remontów, wykończenia wnętrz i termomodernizacji.