Remonty

Planujesz w najbliższym czasie wykonanie remontu w swoim domu? Obawiasz się trafić na ekipę budowlaną rodem z kawałów, która narobi więcej szkody niż pożytku, a do tego skutecznie wyczyści Twój portfel?
My skutecznie walczymy ze stereotypami dotyczącymi budowlańców. Zadzwoń i sprawdź nas.

Firma GP Budowa i Remont oferuje kompleksowe wykonanie remontów mieszkań, domów i budynków użyteczności publicznej na terenie Żywca, Bielska-Białej, Szczyrku, Węgierskiej Górki, Milówki oraz gmin ościennych. Wykonujemy pełen zakres prac remontowych, począwszy do prac rozbiórkowych i wyburzeniowych poprzez usunięcie starego tynku, skucie posadzek z drewna lub betonu aż do wykonania nowych ścianek działowych, zabudowy g-k, wykonania tynków gipsowych po malowanie.

Pełna oferta tutaj.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budowlanej, z wieloma zadowolonymi klientami na swoim koncie, nie mogłeś trafić lepiej! My rozumiemy, że musisz się znać na wszystkim, przedstaw nam swój pomysł, opowiedz o planach dotyczących Twojego wymarzonego domu lub mieszkania, a my pomożemy dobrać rozwiązania odpowiednie na Twoją kieszeń. Wykonamy również bezpłatną kalkulację kosztów w oparciu o prace przewidywane w Twoim domu.